Strony powiązane: Pobierz Dekoder Elektronika Off-line | Strona programu Dekoder Elektronika

Dekoder ElektronikaDEKODER ELEKTRONIKA ON-LINE

Uwaga! Jest to uproszczona tylko internetowa uproszczona wersja programu Dekoder Elektronika. Aby móc skorzystać z pełnej funkcjonalności - pobierz program!

Strona ta służy do dekodowania kodu barwnego rezystorów. Należy podać wszystkie kolory pasków, jakie interesują, a następnie kliknać przycisk "Oblicz". Po kliknięciu na rysunku rezystora paski zmienią kolor, a w wynikach będą podane parametry rezystora - oporność, tolerancja oraz zakres oporu w ujęciu tolerancji. Pamiętaj, że wyniki zawsze odnoszą się do układu kolorów przedstawionego na rysunku! Jeśli nie jesteś pewien, jaki kolor jest wyświetlany - najedź na niego myszką i poczekaj chwilkę (może nie działać na wszystkich przeglądarkach).

Dekoder Elektornika On-Line Dekoder Elektronika On-Line 2.0
KodowanieRysunek

 
        
Paski
Pasek 1: Pasek 4:
Pasek 2:
Pasek 3:
Parametry rezystora

Dekoder Elektronika na Twoim kompie

Potrzebujesz więcej możliwości? Dekodowanie rezystorów także 5- i 6-paskowych, czy może kondensatorów ceramicznych? A może masz do czynienia z kodem literowo-cyfrowym? A może chcesz na podstawie parametrów wyznaczyć kod? Pobierz program Dekoder Elektronika! Bez konieczności łączenia się z Internetem, szybko i w każdym momencie! Bogata funkcjonalność i imponujące możliwości. Pobierz go i korzystaj z jego możliwości! Program nie wymaga żadnej rejestracji do poprawnego i w pełni funkcjonalnego działania!

Inne moje programy

Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie
 
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.
Ładowanie...

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2018 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 22.09.2014 13:41
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw